Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vehetek fel hitelt ha nincs...

Vehetek fel hitelt ha nincs havi keresetem de viszont van fedezetként egy 150 milliót érő üres telkem? Mennyi hitelt tudok felvenni erre a fedezetre?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 18:15
 1/4 anonim válasza:
Az ingatlan fedezet csak másodlagos biztosíték a bank számára. Első sorban a jövedelmet nézik. Enélkül tisztességes hitelhez nem fogsz jutni. (a gyors-hitelektől pedig óva intenélek)
2011. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakembert kérdezz meg ez ügyben. De szerintem manapság már mindenre van megoldás, mivel mindenkit és mindent a profit mozgat.
2011. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek neked hitel, ha van 150 milliónyi vagyonod? Add el, aztán akkor lesz egy csomó pénzed, és nem tartozol senkinek...

Értem én, hogy lehet, hogy a hitelből beruházásra akarsz fordítani, hogy még több legyen belőle, de a hitelezők se Róbert bácsik, hogy majd odaadják neked a pénzt úgy, hogy majd a végén (ha bejön a dolog), akkor egybe törleszted a tartozást. Nem, neked havonta kellene törlesztened a kölcsöntől függő részleteket, erre meg jó okkal nem látnak biztosítékot, ha nincs jövedelmed. A végrehajtás meg macerás.

Úgy tudsz továbblépni, ha ezt eladod, a befolyt pénzt meg másba forgatod.

2011. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt alapvetően 2 nagy probléma is felmerül egyszerre, ezért sajnos nem tudok Neked megoldást ajánlani.


Az egyik, hogy üres telket nagyon kevés bank fogad el fedezetnek, de amelyik elfogad, az ragaszkodik hozzá, hogy jövedelmet tudjon igazolni a hiteligénylő.


Jövedelem nem csak munkabér lehet. Lehet pl osztalék, megbízási szerződésekből befolyt bevétel, bérbeadásból származó bevétel is, de mindezek csak akkor számítanak, ha megjelennek folyószámlán is több hónapja és az APEH is tud róluk...


egy hiteltanácsadó

2011. jan. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!