Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem müködnek a modok a...

ShrillBear52 kérdése:

Miért nem müködnek a modok a modolt minecraft szerveremen?

Figyelt kérdés
Régebben,még 1.5.2-ben csináltam egy modpackhoz szervert,és azon minden müködött,de a mostanihoz amit csináltam nem müködnek rajta a modok,még a barátaimnak sem.Raktunk +2 modot még a modpackhoz,de nem hiszem hogy ez lenne a probléma.Amikot azt értem modok,arra gondolok hogy pl:nem enged lecraftolni modolt item-et meg néhány dolog pl:too many items,nem jelenik meg.Mi lehet a probléma

#szerver #Minecraft #Minecraft szerver #Modok nem müködnek a szerveren
2016. jún. 18. 13:29
 1/2 anonim válasza:
A barátaidnak le vannak töltve a modok a gépükre?
2016. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megvan miért nem ment,mert nem a forge.jar fájlt inditottam el,de a foge-osal az a baj,hogy néhány másodperc elteltével bezárodik ha megynitom.Valószinűleg a memórai hiány a probléma,2-öt állitottam be neki és csináltam hozzá egy bat file-t,de nem müködik megfelelően ha futtatom,a log azt írja hogy egy csomo cormeod data hiányzik,én meg nem tudom hogy az mi.
2016. jún. 20. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!