Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem nyílik ki a CD/DVD meghajt...

Nem nyílik ki a CD/DVD meghajtó. Mért? (Többi az alján)

Figyelt kérdés
Most telepítettem fel a Win 7-et épp keresi a frissitéseket (ami mindig 10 óra) bedugtam a lemezt (amin virus írtó magyarítás van stb..) azután egy programot ráakartam írni közben error írt kiakartam venni a DVD-t de nem nyílik ki és nem is világít ahogy szokott. Mi a probléma?

2016. jún. 21. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Több variáció közül is választhatsz:


1.: indítsd újra a gépet (vagy kapcsold ki és be), és ha szerencséd van "megjavul a meghajtó" és ki tudod venni.


2.: ha az első pont nem válna be, akkor fogsz egy fogpiszkálót (vagy gombostűt) és a DVD meghajtó elején valahol lennie kell egy kis lyuknak, amibe ha beletolod a tűt, akkor kidobja a tálcát.

2016. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megprobálom a 2. most az 1. variációt nem tudom megcsinálni.
2016. jún. 21. 11:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha tudom megcsinálom az 1. variációt de a 2. világit 5-8 mp-ig és ennyi.
2016. jún. 21. 11:33
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Valami miatt "bekeveredett" a géped (olyan feladatot kapott, amit nem, vagy csak nagyon lassan tud megcsinálni).

Ezen más nem segít, mint az újraindítás. Ha "rendesen" az sem sikerül (rossz esetben be sem tudsz lépni a Start menübe), más megoldás nem nagyon van, mint addig nyomni a gép főkapcsolóját, míg le nem áll. Egy kis idő múlva pedig újra bekapcsolod.

2016. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!