Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Logikai meghajtó és elsődleges...

Logikai meghajtó és elsődleges partíció egyesítése hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy 1 TB-os winchesterem, ami szét van osztva 4 felé. Most szeretnék egyesíteni két partíciót, az egyik 282 GB a másik 394 GB. Mindkettő le van formázva, tehát teljesen üresek. Viszont a lemezkezelő az egyiket logikai meghajtónak írja (másik kettővel, és így a három zölddel be is van keretezve) a másikat elsődleges partíciónak, és így nem tudom hogyan egyesítsem.

Csináltam róla képernyőmentést is, és bekereteztem pirossal, amiket egyesíteni szeretnék: [link]

Köszönöm előre is a segítséget! :)


2016. jún. 12. 13:04
 1/3 belapus ***** válasza:

Az elsődleges és logikai partíciók között az a különbség, hagy az előbbiekre telepíthető operációs rendszer, az utóbbiakra nem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..


Ha minden igaz, a Nem lefoglalt részt a Szabad terület mellé tudod húzni, így nem kell két lépés a végrehajtáshoz.

2016. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Már megoldottam úgy, hogy átmentettem az adatokat máshova, leformáztam az egészet és újra partícionáltam :)

2016. jún. 12. 16:11
 3/3 anonim válasza:
Látom, hogy már megoldódott a probléma, de azért gondoltam megosztom, hátha hasznos lesz vkinek. Ugyanez volt a problémám, amit a Partition Master nevű program viszonylag gyorsan megoldott. Mindenféle újratelepítés vagy formázás nélkül megnöveltem vele az elsődleges partíció mértét.
2017. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!