Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az android vagy az ios rendsze...

Az android vagy az ios rendszerű telefon a jobb?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni és nem tudom hogy melyik rendszer a jobb, gyorsabb. A két telefon: lg g2, iphone 6

Kamerába melyik jobb?

Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2016. jún. 25. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdés még mindig megválastolhatatlan.. kinek ez, kinek az.. aki az androidra esküszik azt fogja fényezni, aki az IOS-ra az meg azt. Nem leszel előrébb! Az IOS állítólag stabilabb, de nagyon zárt rendszer, csak almás kütyükkel kommunikál,minden szarsághoz speckó prrogi stb kell. Az android nyitott, de sokan nem szeretik, mert az alsókategóriás belassúl egy idő után.
2016. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá keret, akkor Iphone 6.
2016. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az android egy két év múlva már nem frissíthető gondok lesznek vele. Új készülék kell. Az ios 4-5-6 évig is elmegy.
2016. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2016. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én Apple készüléket vennék.
2016. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Android de ne G2, az már régi.. G5
2016. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Gondolom nem G2 hanem a G5 re gondoltál. Mind az IPhone6 mind a G2 szuper készülék. Bár a G5 igazi ellenfele az IPhone 6s .

Op rendszer? Hát ennek is annak is vannak hibái.

Az android egyre stabilabb mar egy középkategóriás készüléken is szépen megy, nem hogy egy csúcs készüléken. Személyre szabható.

Az iPhone meg tényleg olyan mint egy kőbalta. Azt tudja amit kell. Nincs tele nyomatva sok felesleges alkalmazással. Viszont az kell hogy tetszen neked is mint a fejlesztőknek. Nekem is nagyon furcsa volt h háttérképen kívül csak az ikonok elrendelését tudom számomra tetszetőssé tenni. Szokni kellet.

Kamerában melyik a jobb?

Hát ha egy valamiben amiben az IPhone mostanában nagyon elmarad. Az pedig a kamera. Nappal szép képeket csinál. Viszont este? Hat inkább nem mondok semmit. A konkurencia "fény" évekkel megelőzte(micsoda szóvicc) Ugyan úgy f2.2 rekeszérzekenységgel dolgozik mint egy átlag 2011es telefon. (G5 f1.8 / Galaxy S7 f1.7) kisebb értek a jobb.


Csak egy iPhone tulaj.

2016. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!