Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus bizalom program. Ha...

Asus bizalom program. Ha érvényesítem a kérelmem, akkor többet nem javítják garanciálisan?

Figyelt kérdés

Aktiváltam a gépet az Asus bizalom programba még karácsony előtt, most elromlott/romlik a gép lassan, mert a merevlemez ledje kikapcsol, a num/caps lock ledje nem reagál, és ilyenkor random lefagy a gép, és ki kell nyomni a bekapcsoló gombbal...

Most olvasgatom az általános szerződési feltételeket, és találtam egy ilyen pontot .:


"13. A programban vételár visszatérítésre jogosulttá vált termékekre semmilyen további, a rendes jótállás keretén belül végzett javításhoz kapcsolódó, pénzbeli vagy egyéb kártalanítási forma nem érvényesíthető."


Szóval ha én visszaküldöm, kijavítják a hibát, elküldöm a pénz visszatérítési kérelmemet, akkor többet nem javítják garanciálisan?

Illetve nem vállalnak felelősséget a bankszámlám esetleges terhelése miatt.. Ők vonnának le pénzt, vagy mi?

Nem értem az egészet...


2016. máj. 14. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

"akkor többet nem javítják garanciálisan"


Nem, mivel visszatérítik neked a gép árát, ergo vehetsz akár egy újat is (amire aztán megint lesz garancia).

2016. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!