Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Arma 2 játékmenete hosszan?...

Arma 2 játékmenete hosszan? (többi lent)

Figyelt kérdés

Haladóbb vagy veterán Arma játékosokhoz szólnának a kérdéseim.

1) Le tudjátok írni a játékmenetet részletesen? Gondolok itt a történetre, taktikára, közlekedési módszerekre, AI részletességére, látványvilágra, minden általános kérdésre.

2) A multiplayere élvezetes-e? Milyen típusú szerverek vannak, példának RolePlay, Sandbox, és még?

Játszanak még most 2016ban a multin?

3)Megéri megvenni a Combined Operationt drágábban vagy elég ha megveszem az Operation Arrowheadet?

4) Végül ezen a gépen hogy futna

Intel Pentium 2x3.2 Ghz proci

4 GB DDR3 RAM

Nvidia GeForce Videokártya(típusa azt hiszem GTX560 DirectCU) specs: 1024 VRAM 256bit GDDR5

Viszonyításnak CSGO high grafon 100 FPS körül, Payday 2 mediumon 80 FPS, más játékot nem tudok így hirtelen írni, GTA IV is ilyen 50 FPSel futott alsóhangon, de azt nem néztem.

Köszönöm ha elolvastad idáig és ha van időd szeretném kérni a részletesen kifejtett véleményed. Előre is köszi :)



2016. jún. 28. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Régen nem játszottam vele, utoljára amikor még a dayz csak mod volt, úgyhogy elég ködösek az emlékeim - az első kérdést emiatt nem is igazán feszegetném. Sztori emlékeim szerint nincs, csak egy halom küldetés(ezekből viszont sok).


A multi alapvetően jó, de borzalmasan fut mindenkinél, coop ban még úgy-ahogy, de sok játékos mellett rettenetes(szarul van megírva, feleslegesen szinkronizál mindenkivel mindent, minél többen vannak a szerveren annál kevesebb az fps - függetlenül attól, hogy van köztetek 10km).


Szerintem az Arrowhead is felesleges, rengeteg tartalom van az alapjátékban, az egyetlen előnye a hátizsák.


Singeplayerben korrekt lenne a sebesség megfelelő beállítások mellett, multiban meg mint írtam a játékosok számától függ. 12-15 és 70fps között lehet gyakorlatilag bármi.

2016. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
mész oszt lősz
2016. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm első, várom a további válaszokat :)
2016. jún. 29. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:

A sima campaign szerint egy kis felderítő egységgel kell Chernarusban (kitalált volt szovjet állam) elkapni néhány rosszfiút, bizonyítékokat gyűjteni civilek elleni bűncselekményekre, meg általában egyensúlyozni és túlélni a helyi lázadók és a kívülről beavatkozó orosz erők harcában. A taktika alapvetően sok türelmet igényel, az Armában minden régi FPS beidegződést el kell felejteni. Sokszor perceken keresztül lopakodsz, közben figyelsz az embereidre is, aztán az igazi akció pár lövéssel le is van tudva (és simán meghalhatsz egy találattól úgy, hogy nem is tudod hogy ki és honnan szedett le). A látványvilága nem egy nagy szám, katonák harcolnak egy közép-európai vidéki régióban, el lehet képzelni.

Van fast travel, bármelyik szabadon álló járműbe beszállhat a csapat, de ismétlem, egy hangosan robogó teherautó tökéletes célpont az ellenfélnek, szóval okosan kell közlekedni. Az ellenfél AI elég jó, gyorsan és pontosan reagálnak a lépéseidre. A saját embereid néha kicsit bénák, hajlamosak eltévedni, de mondjuk pont erről szól a játék, folyamatosan és részletesen irányítani kell a csapatot.

A légi járművek irányítása elég bonyolult. Alapból nagyon sok funkció van, a teljes billentyűzetet hnasználja a játék.

Van még benne egy külön rész rövidebb, önálló küldetésekkel, meg egy Armory szekció, ahol a játékban szereplő fegyvereket/járműveket próbálhatod ki (de itt is teljesíteni kell miniküldetéseket, hogy unlockold a következő darabokat).

Úgy rémlik, a Combined Operation része a British Armed Forces és az Army of the Czech Republic DLC is, amik további fegyvereket/járműveket, küldetéseket tartalmaznak.

A VGA szerintem jól viszi, én egy sima alaplapi Intel HD 3000 laptop vason játszottam, nyilván nem volt nagy élmény, de elfutott rajta.

A multival nem próbálkoztam, szóval erről nem tudok mit írni.

2016. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes beszámolót, sok új információhoz jutottam :D
2016. júl. 1. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!