Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki leírná nagyon-nagyon...

Csodafarkas kérdése:

Valaki leírná nagyon-nagyon részletesen, hogy ha minecraft szervert bérlek, akkor mit, hogyan kell beállítani?

Figyelt kérdés
Én 44 vagyok, nem sok közöm van a minecrafthoz, a fiam meg 6 éves, de nagyon rákattant. Most engedtem a nyomásnak. Bemennék vele egy szerverre, ahol csak ketten vagyunk. Gondolom ehhez bérelni kéne egy szerver, ugye? 700 forint egy hónapra kifizethetőnek tűnik, csak halványlila gőzöm nincs, hogy be tudom-e állítani a cuccokat. Nem vagyok teljesen hülye az informatikához, de a minecraftban kissé lemeradtam. :D

2016. jún. 29. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
nem kell szervert bérelni, elég ha nyitsz egy saját világot a minecraft-ban, és azt megnyitod LAN-ra és egy másik gépről rá tud csatlakozni. Ha nem egy fizikai hálózaton van a 2 gép, akkor Hamachival meglehet oldani, hogy a port kinyitás és egyéb ip cím problémákat megkerüld. Beállítani meg ott tudod majd, ahol létrehozod a világot. Nem annyira nehéz, Hu-Minecraft-ot vagy MesterMC-t ajánlom.
2016. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irtam privatot
2016. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!