Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell Total Commanderbe...

Hogyan kell Total Commanderbe beállítani a következőt? (Leírom lent részletesen)

Figyelt kérdés
Hogyan kell beállítani a Total Commanderben azt, hogy van egy mappám legyen a neve "DATA" C meghajtón van és minden egyes Total Commander megnyitásakor ezt a mappa tartalmas mutassa nekem automatikusan, akkor is ha átváltok egy másik meghajtóra és vissza akkor is ezt a mappa tartalom jelenjen meg nekem.
2014. júl. 13. 13:14
 1/9 soccerway ***** válasza:
úgy érted hogy indításkor mindig egy adott mappa legyen megnyitva benne?
2014. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Zárold a fület. (Jobb klikk a fülön és Fül zárolása.)

Ekkor az a fül mindig ugyanazt a mappát fogja mutatni, és ha ott bemész egy mappába az új fülön nyílik majd meg.

2014. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1: Configuration -> options -> Operations --> Save on exit: Itt beállítod, hogy a directory-t ne pipálja be.


2: Megnyitod a két oldalra azokat a mappákat, amiket szeretnél, hogy azok jelenjenek meg indításkor, majd: Configuration -> save settings


Ha kell leírom magyarul is.

2014. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a D meghajtóra kattintva ne a gyökér, vagy valami más jöjjön be, hanem ez, azt szerintem nem lehet.


Olyat viszont lehet, hogy beállítasz egy gyorsbillentyűt, amire bejön a mappád.

2014. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy tipp:

Ha van néhány mappa, amit gyakran használsz, akkor azt be is húzhatod a gyorsindító sorba és adhatsz neki saját ikont is, stb...

Lásd a csatolt képen:

[link]

1: a mappát behúzod a sor végére

2: jobb gombbal rányomsz és beállítod amit akarsz

3: bárhol vagy, rányomsz, belép az adott könyvtárba (mint ahogy az a képen látható asztal, böngészési adatok, torrent, zene fileok, filmek, sorozatok, play listek ... mind-mind ilyen gombok


4: ha más helyre akarod rakni a gyors ikont, akkor az ikonoktól balra jobb click -> change és máris át tudod helyezni. (vagy Configuration -> buttons)

2014. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

13:30-as válaszoló! Légyszi írd le magyarul is.

Igen azt szeretném, hogy minden egyes Total Commander indításkor csak egy mappa tartalmát mutassa. Ez jelen esetben a C meghajtón a DATA mappám.

2014. júl. 13. 15:00
 7/9 A kérdező kommentje:

14:09-es válaszoló!

Köszönöm, be is állítottam.

2014. júl. 13. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy minden indulásnál egy bizonyos mappa nyiljon meg a jobb és bal oldali kezelőben a következő két dolgot kell végrehajtani:


1: Beállíások -> Általános beállítások -> jobb oldalt: Működés --> bal oldalt középen: Mentés kilépéskor: [ ] könyvtár, [ ] ablaknézet [x] régi parancssorok, [x] mappa történet

Itt beállítod, hogy a "könyvtár"-at ne pipálja be.


2: Megnyitod a két oldalra azokat a mappákat, amiket szeretnél, hogy azok jelenjenek meg indításkor, majd: Beállítások -> Beállítások mentése.

2014. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16:30-as válaszoló! Így gondoltam Én is, tökéletesen működik, megcsináltam. Köszönöm.
2014. júl. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!