Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 8.1 nagyon hosszú...

SzLevi90 kérdése:

A Windows 8.1 nagyon hosszú idő alatt tölt be újraindítás után. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Konfig?

HD Sentinel program mit jelezz?

2016. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lajos54 ***** válasza:

Alaposan át kell nézegetni a gépet, hogy vajon mi lassíthatja.

Ha nem "szervi" baja van a gépnek, különféle automatikusan, a háttérben induló programokra lehet gyanakodni, elsősorban azt kellene megnézni (Msconfig).

2016. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A HD Sentinelben mit kellene keresnem, ami gyanús?


Most telepítettem újra a windows 8.1-et, szerintem ez valami op. rendszer bug lehet, már akkor is csinálta, amikor még alig volt rajta valami program. A laptop is új.

2016. jún. 29. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:
2016. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ilyen jellegű probléma lenne, a HD Sentinel szeirnt minden oké. Az is biztos, hogy nem hardver probléma.

Más nem tapasztalt lassú újraindulást Windows 8.1 alatt?

2016. júl. 1. 01:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem.
2016. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alaplap hiba is lehet, speciel a sata hdd konnektor. Nekem is van egy ilyen gépem amelyik 30 perc alatt tölti be a win 7-est de még nem tudtam pontosan kideriteni az okát. A hdd lámpa állandóan ki van gyúlva. Normális esetben csak néha kellene pislognia.
2016. júl. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hardver probléma. Windows 10 volt rajta korábban, azzal nem volt ilyen probléma, vissza telepítettem a 8.1-et, és azóta van.
2016. júl. 8. 15:22
 9/10 anonim ***** válasza:
A hdd led állandoan ki van gyulva?
2016. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvan a probléma oka. Vettem egy USB elosztót, és úgy néz ki, azt nem bírja. Amikor csatlakoztatva volt, és úgy indítottam újra, akkor tartott sokáig, amint kihúztam, szinte rögtön betöltött. Egyébként a HDD led nem égett, csak néha villant egyet, akkor kezdett világítani, amikor kihúztam az elosztót.
2016. júl. 10. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!