Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 automatikus javítás...

Windows 10 automatikus javítási hiba megoldása?

Figyelt kérdés
Tegnap frissítettem laptopomat win 7-ről 10-re. Ma reggel ahogy bekapcsoltam egyszer csak lefagyott és nem hozta be még a feladatkezelőt sem, ezért kikapcsoltam. Utána be akaetam kapcsolni és behozta az automatikus javítást. Ez a szöveg áll alatta: "nem megfelelően indult el a számítógép. Az újraindítási lehetőséggel indítsa újra a gépet:ez néha elegendő a probléma megoldásához. A speciális lehetőségekkel más javítási módszereket is kipróbálhat." Ezalatt két gomb: Újraindítás ; Speciális lehetőségek. Spec.lehetőségeken belül: folytatás, hibaelhárítás, számítógép kikapcsolása. Ha újraindítom, ugyanezt behozza. Ha folytatom, szintén. A hibaelhárításon belül, ha alaphelyzetbe akarom állítani, hibát ír ki. Rendszer-visszaállítást, rendszerkép helyreállítását nem engedi. Indítási javítás viddzadob ide. A parancssorhoz nem lehet beírni valamit, amivel megoldódna a probléma?

#hiba #újraindítás #laptop #Windows 10 #automatikus javítási hiba
2016. jún. 20. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok jóval nem kecsegtetlek, újra telepítés lesz a vége. Próbáld meg egyből a win 10-et, elfogadja a 7-es kulcsát, ha van. Csak arra vigyázz, hogy úgyanaz a verzió legyen. Tehát, ha a gépeden win 7 32 bit starter, homebasic vagy homepremium volt, akkor win 10 32 bit home-ot tölts le, azt tudod csak érvényesíten a 7-es kulcsával. Ha win 7 32 bit professional, vagy ultimate, akkor abból win 10 pro 32 bit lesz.
2016. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aut hiszem 64 bit professional. Milyen kulcs? Nme vagyok informatikai zseni.
2016. jún. 21. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez az okos kis program megmondja. A lap alján a táblázat felett megtalálod a letöltési linket:

[link]

A program így mutatja meg az aktiváló kódot. Ki is menthető vele az újra telepítéshez:

[link]

2016. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!