Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy idő után fizetni kell a...

Egy idő után fizetni kell a kertbirodalom.hu online játékért? Mért?

Figyelt kérdés

úgy hiredetik hogy ingyenes játék és kaptam egy ilyen levelet:

Kedves Játékosok!


Végre itt a tavasz, egyre jobb az idő, kipattantak az első rügyek is odakint, úgy érezzük, itt az ideje egy Tavaszköszöntő Érmevásárlási Kampánynak!


A 2010. június 21-ig érvényes Tavaszköszöntő Kampány keretében minden 10 EURO feletti (és csak a résztvevő fizetési szolgáltatók rendszerében történt!) vásárlás után bónusz érméket írunk jóvá a fiókotokon!



A kondíciók pedig a következők:


Minden 10 Euró vagy afeletti vásárlás esetén 10%-kal több érmét kapsz*

Minden 30 Euró vagy afeletti vásárlás esetén 20%-kal több érmét kapsz*



* Kérjük, figyelj rá, hogy csak az aranyszínű "B"-vel megjelölt fizetési szolgáltatók vesznek részt a kampányban. Ha a fizetési szolgáltató nincs megjelölve az aranyszínű "B"-vel, akkor nem járnak a bónusz érmék, tehát kérjük, légy körültekintő!


Hogy mire használhatod az érméket? Érmével aktiválhatsz prémiumtagságot egy csomó remek funkcióval. De vehetsz az érméidért különleges dísztárgyakat, beválthatod őket játékon belüli pénzre, vagy eladhatod őket más játékosoknak a piacon!


Figyelem! Az érmevásárlás mindig Euróban történik, a vásárlási ablakban megadott forintosított árak tájékoztató jellegűek, ezért, kérjük, vásárlás előtt - banki vásárlás előtt pedig különösen - mindig ellenőrizzétek az aktuális árfolyamot.


Kellemes érmevásárlást és érmeköltést, és nagyon szép tavaszt kíván nektek:


az upjers-csapat


2010. ápr. 14. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem ez csak lehetőség, bónusz pontokért cserébe. Amiért eddig nem kellett ezután se kell majd fizetni szvsz.
2010. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A kertbirodalom teljesen ingyenes játék. Ez csak arra vonatkozik, hogy rendelhetsz érméket, hogy tudj vásárolni Dekorációkat valamint eltudd adni őket pénzért. Ne izgulj nem kell érte fizetni.
2010. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom remélem h nem kell köszike a válaszokat ha valami fejlemény lessz ezzel kapcsolatben akkor majd írok
2010. ápr. 14. 20:56
 4/4 anonim válasza:
Nyugi nem kell fizetni.Én már 13-as szinten vagyok, de teljesen ingyenes.Az érme csak lehetővé teszi néhány dolog megvételét(megjegyzem ezek a dolgok egyáltalán nem fontosak)Az érme majdnem olyan mint valami cheat.De csak időt nyehetsz vele.4-5 percet max.
2010. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!