Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a vadiúj gépemnek,...

Mi a baja a vadiúj gépemnek, és ki a legjobb szakember aki megtudná csinálni?

Figyelt kérdés
Minden új benne,igaz egy régebbi cd dvd olvasó lett később bele rakva ,plusz egy 500 gb merevlemez,de egyébként minden tökéletes lenne,addig a pontig míg el nem kezdene random időközönként,nagy gyakorisággal kékhalált kapni..és a hibaüzenet 90%-ban a Kernel Security Check Failure,de volt itt sok más is pl Driver Verifier Detected Violation,Irql not less or equal stb... és a legszomorúbb, hogy már 3x volt ujrarakva és volt már win8, win10,es most megint win10 van,ami tökéletes lenne,ha nem játszaná el mindig ezt.Egy páran már megnézték,de senki se vágja mi a kínja,főleg az nem aki ősszepakolta.Egyébként jómagam nem nagyon értek a gépekhez,de szerettem volna ha tökéletesen működik,és nem akad be semminél..Nagy szükség lenne már egy végleges megoldásra :(

2016. júl. 3. 08:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Asszem Debrecenben van a Novashop Computersbe ők javítanak gépeket, vagy bármelyikbe akár PCX, stb. De sztem nézd át hogy az alaplapoddal kompatibilis-e a memória ami benne van!

Írd le milyen harverekből tevődik össze a géped, és milyen rendszered van pontosan?

2016. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Van még 1 dolog "Bluescreen view" talán segit valamit, tölsd le és ha lehet valami informáciot irj.
2016. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Meghajtok : SAMSUNG SSD 850 EVO 250GB

Plusz az 500 GB-os nem tudom milyen


Proci: AMD A10-7870K 3.90GHz FM2+ BOX

Memoria: Hyper X 8GB Beadt DDR3 1866MHz CL9 KIT HX318C9T3K2/8

Vidikari: ASUS GTX960-MOC-2GD5 GTX960 2GB GDDR5 OC PCIE

Táp: POWER LC500H-12 500W

Alaplap: ASUS A88X-GAMER


Egyszóval masok szerint is egy marhajó gamergép lenne,de igy elvezhetetlen,mert jaték közben is ilyen néha..

2016. júl. 3. 09:13
 4/17 A kérdező kommentje:
Rendben,ezt akkor majd letöltöm,de mar mindenfelevel analizálták,és semmi
2016. júl. 3. 09:17
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen fos táppal ne csodálkozz, hogy ezt csinálja....
2016. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Az 5-ös kollega kiszúrta! [link] Ez sztem is fos. (Nekem is volt egyr egy lc power tápom és böngészés közbe meg akart halni), Ezt haver sürgősen cseréld le.
2016. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
HX318C9T3K2. Megnéztem és én a listába nem találom, az meg nem jelent jót!
2016. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Az SSD sem passzol de az nekem se, nekem Asrock van, de a memóriával megszívtam, nem volt a listában amivel ment és hibázott.
2016. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem eddig,kkor a táp nem passzol,de egyebkent ez is csak ideiglenes mert az eredeti fogta magat a gépben es kisült,annak mar nem tudom a markájat most igy,de egyebként elvitte a srác aki csinálta gepet es még mindig küldené vissza a garanciával. xS Ja igen,minden kb az iponról lett rendelve.
2016. júl. 3. 10:48
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha meg a memória kinlódik mivel oldanák meg? Csak csere és csáo?
2016. júl. 3. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!