Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a fejhallgatóm...

Arni13 kérdése:

Mi lehet a baja a fejhallgatómnak?

Figyelt kérdés
2015.december.25-én kaptam egy Retro DJ II headset-et.Használtam sokat,mindennap a fejemen van.Az utóbbi napokban észrevettem,hogy nem szól.Se a bal se a jobb.A bal is csak akkor szól,hogyha mozgatom a fejem,de nem nagyom tudom egy irányban tartani a fejem,mert ha elfordítom egy kicsit is,mér nem szól.Csak a jobb felén van hangszabályozó,de azt hiába tologatom fel-le,csak zúg.Hogy lehet ez?Meg lehet ezt valahogy csinálni?Vagy cseréljem ki másik headset-re?

#Retro DJ II #rosszafejhallgató
2016. júl. 4. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy rá az esély, hogy elromlott.
2016. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lajos54 ***** válasza:
Tényleg lehet, hogy elromlott :) Méghozzá valószínűleg vagy a vezetékével (megszakadt), vagy esetleg (kevésbé valószínűen) a csatlakozójával lehet gond.
2016. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 CspCsj ***** válasza:

A kábelben sokszor megtörik a vezeték ahol sokszor hajlik.

Próbáld ehhez hasonlóan javítani: [link]

2016. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a Lejátszóeszközöknél beállítani a headphone-t,leteszteltem, 5 másodpercig jó volt aztán megint elfordítottam a fejem,és nem volt jó.Meg lehet csináltatni valahol,vagy cseréljem le?
2016. júl. 4. 22:25
 5/10 Lajos54 ***** válasza:
Akkor szinte biztos a vezeték szakadás. Hozzáértő személy viszonylag könnyen megjavítaná. A szerviz már kérdéses, csak abban az esetben éri meg, ha értékes a a füles, mert elég magasak az alapdíjak.
2016. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megoldottam a problémát,még mindig akadozik de azért egy videót végig lehet vele nézni.Most nem akadozik olyan gyakran,csak amikor épp hátrafordulok pl. telefonomért.
2016. júl. 5. 10:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Tök jó lehet mozdulatlanul, mereven bámulni a monitort. :) Irigyellek.
2016. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Főleg,ha live-ot nézek. :D
2016. júl. 5. 12:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a hangkártyával van baj,a gép már 6 éve nem volt szétszerelve.Most bedugtam az előlapnak a csatlakozójába,és jó lett,akkor szerintem a hangkártyával van valami.
2016. júl. 5. 15:34
 10/10 Lajos54 ***** válasza:
És akkor a hangkártya érzékeli, hogy elmozdítottad a fejedet? :)
2016. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!