Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet az új fejhallgat...

Mi baja lehet az új fejhallgatómnak?

Figyelt kérdés
Pont ma kaptam egy Genius Lichas gamer fejhallgatót. Még ma ki is próbáltam. A fejhallgató mindkét hangszórójának a hangerejét külön is lehet szabályozni. Ezzel csak egy gond van: a bal szinte abszolút nem működik. A jobb szabályzóval semmi gondom nincs, a bal hangszóró viszont szinte abszolút nem is szól, vagy legalábbis rengeteget kell forgatni, tekergetni a bal hangerőszabályzót mire megszólal egy picit is. Mivel teljesen új a fejhallgató, ezért elvileg semmi kár nem érhette. Szerintetek mi lehet a gond? Valami itthon is orvosolható problémáról van szó, vagy vihetem is vissza, hogy cseréljék ki? :/ Előre is köszönöm a válaszokat. 15/L

2015. dec. 30. 18:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam a termék nevét: Genius *Lychas
2015. dec. 30. 19:01
 2/2 |Orfeusz| ***** válasza:
Cseréljék ki. Vagy kábel, vagy csatlakozó, vagy membrán baja van. Hibás.
2015. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!