Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes megvenni...

Michael122 kérdése:

Szerintetek érdemes megvenni ezt a gépet?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem érdemes,mert megéri az árát.Egy gépösszerakó oldalon ugyan ez az ár jött ki.

Vagy tudtok olcsóbbat?



2016. júl. 5. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem az árral van a baj, hanem a táppal, illetve hogy előre összerakott. Leveszed a gépházat mert poros? PIKK! Halott a garancia. Kolink nevezetű megbízhatatlan ratyi tápot használnak, mert nem tudják eladni egyesével, mert senkinek sem kell? PAKK! Instabil ingadozás miatt lehet hamar bedöglik a gép, vagy egy egyszerű áramszünetnél megadja magát.

Inkább rakd össze külön, és megbízható tápot válassz.

2016. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem is jobban jösz ki ha magadnak rakol ösze gépet
2016. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1#válaszoló

1.Rossz a táp?

Akkor majd kérek bele másikat(olvasd az oldalon lentebb)

2.Kitakarítom a házat és oda a garancia?

Ezt írták is,hogyha CSAK hiányzik a szalag,és látják,hogy belepiszkáltál,majd azután vitted el javítani,akkor számít annak(mert lehet volt olyan aki belepiszkált és úgy vitte el javítani,tehát kidobták rá a pénzt).

3.Egy áramszünetnél tönkre megy a gép?

Ezért van a garancia rá.

És linkelek csak neked egy videót,ha nekem nem hiszel ;):

https://www.youtube.com/watch?v=qKJ9bSNJjyE

2016. júl. 5. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire lelkesen érvelsz a vásárlásod mellett, akkor minek tetted ki a kérdést? Ha ellenválaszt kapsz, az normális. Vedd meg, nekem aztán mindegy.
2016. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok :/
2016. júl. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!