Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen pc-t vegyek amin...

Milyen pc-t vegyek amin futnak a jó, új játékok (pl. : Gta5, Fifa16, Far cry primal, tölthető rá steam, csgo, stb) lényeg hogy új?

Figyelt kérdés

Még kezdő vagyok és nem tudom hogy mit mivel kell összerakni.Monitorról se tudok sokat ezért abból is kérek szépen segítséget.Árkategóriában 0Ft-120.000Ft-ig.Monitor pedig: 0Ft-40.000Ft-ig Válaszodat előre is köszönöm

UI.: Csak azt szeretném kérni hogy legyen benne olyan hely ahova be lehet rakni a pc játékot és nem kell külön letölteni. És még azt szeretném hogy ne az legyen az hogy tönkremegy egy év után.


2016. júl. 7. 16:19
 1/6 anonim válasza:
Far cry primal, Gta5 ilyen játékkal nem fogsz tudni játszani 120 ezres géppel.
2016. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
De így próbálj az I3-as proci felé menni meg a 4 GB ramhoz.
2016. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Amarok Tonrar ***** válasza:

100-105 ezer környékén gépösszeszereléssel kijön egy skylake i3-as, mellé pedig egy ilyen:


[link]


Így durván 20 marad monitorra, ami nem lesz valami hű de jó, de 20-25 között kapni elégséges monitort, ha minden újonnan kell. ODD, billentyűzet és egér pedig szinte bármilyen jó, az már nem akkora anyagi katasztrófa. Az említett árból minőségi táp, HDD és egyebek jönnek ki, plusz bővíthető marad. Ezekkel már megyegetnek a játékok, de ne remélj túl sokat. Azt, hogy 1 év után mi lesz vele, senki nem tudja előre, van, ami egy nap után kinyiffan, míg más komponens évtizedekig bírja (csak elavul). De ha tönkre is megy, erre való a garancia.

2016. júl. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Monitorokhoz annyira nem értek, de találsz aprón 30-40k közt jó nagy képernyős IPS monitorokat.

2016. júl. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, az előbb nem jól linkeltem. Így jó:


[link]

[link]

[link] (vagy GTX 960 8-10k-val drágábban)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. júl. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, másodszor is elcsesztem. Szóval:


[link]

[link]

[link] (vagy GTX 960 vagy R9 380)

[link]

[link]

[link]

2016. júl. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!