Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elvittem a gépemet a szerelőhö...

Elvittem a gépemet a szerelőhöz mert nem jók a hangszórói. Ma mentem érte és mondta nem érdemes költeni a hangszórókra (NEM IS EZ A LÉNYEG HANEM) hogy win 7 et lecserélte és win 8 at tett rá hogy kicsit gyorsabb legyen. De?!

Figyelt kérdés
Hát semmi különbség nem látszott a kettő közt. Viszont?!Nagyon szeretek játszani a gépen. De most azt tapasztalom hogy jó formán laggol szaggat, akadozik az egész. Köze lehet hogy win 8 at tett rá? Vagy ha nem akkor most miért akadozik a játékban? Előtte semmi baja nem volt játék szinten.

2016. jan. 15. 17:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Gondolhatok esetleg arra is hogy kivett valamit a gépemből?!

vagy csak a win 8 a szar ?

2016. jan. 15. 17:24
 2/3 Buksikutyus válasza:
Szia! Ez esetben először azt javasolnám, vidd vissza, hivatkozva arra, ez a probléma nem lépett fel korábban. Persze ha jól tudom, a Win8 erősebb gépet igényel az elődjénél, de ezt a szakik kifejtik majd.
2016. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt...:) igen vissza fogom vinni. Sajnos mas is megmondta hogy a win 8 az szar..es a jatekokat nem igazan viszi..jo forman csak elrontotta rajta a dolgokat es semmit sem javitott meg...megfogom neki mondani az biztos..
2016. jan. 15. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!