Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Németországban élek, megvettem...

Németországban élek, megvettem egy PC-s játékot?

Figyelt kérdés
Battlefield 4. Ugye itt nem szabad letölteni semmit mert szigorúan büntetik a letöltést. De ahoz, hogy fusson a játék lekell tölteni az origint frissitések, updatek stb. és ez mind letöltés iylenkor büntetnek? Pl. A GTA V annál is folyton jönnek a frissitések amit ugye le kell tölteni, ilyenkor mi a teendő? Nyugodtan leszabad frissíteni mindent?

2016. júl. 7. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

nyugodtan

torrenten vehetnek észre mert látszik az ip

2016. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is letöltés,ha feljössz GYIK-ra,vagy egyáltalán használod az internetet,és letöltöd a zorigin frissítéseket,és originből töltesz le játékokat.Ezek teljesen legális letöltése.Csak a torrentet kerüld ott Németben
2016. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a németek az ILLEGÁLIS letöltéseket büntetik,

amelyek szerzői jogot sértenek.

Ha megvetted a BF4-et, már miért ne tölthetnéd le hozzá a javításokat, frissítéseket?

2016. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az jó szar ügy, ha ott nem lehet letölteni :o
2016. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 meszike91 ***** válasza:
100%
Nyugodtan letöltheted. Csak az illegális letöltést büntetik. Ha valamit megveszel, akkor az nem illegális.
2016. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ott hogy tudják kiszűrni az illegális letöltéseket és más országokban miért nem? Mit csinálnak másképpen? Más a törvény?
2016. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 meszike91 ***** válasza:
25%

Ott foglalkoznak az ilyen dolgokkal. De szerintem proxyval simán megkerülhető. Szóval ők is csak a balf.szokat tudják elkapni.


Magyarországon csak az ncore-nak 700k tagja van. Azaz a lakosság 7%-a. Ennyi embert nem büntethetnek meg.

2016. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!