Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fujitsu siemens monitorom...

Fujitsu siemens monitorom eddig bekapcsolt ha "melegitettem" azaz beléptem a biosba kb 30 percre és utánna ujra inditottam a gépet. Most teljesen megadta magát. Ki bekapcsol villog de csak a logoja 19" os LCD valaki nemtudja mi baja lehet?

Figyelt kérdés
fontos lenne :S csak értelmes válaszokat légyszí
2010. ápr. 15. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

" fontos lenne :S csak értelmes válaszokat légyszí "


Jó,oké hogy értelmes válaszokat vársz de akkor te is légyszi próbáld értelmesen leírni a kérdésedet,mert most ez nem az.

Ilyen nincs, hogy 30 percig melegítek egy monitort a bios ba stb.

2010. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

istenem-.- bekapcsolom a monitor nyomom a "del" gombot:)

belép a biosba...ottvan kép ameddig csak akarom ...ha 20 percig hagytam ugy akkor szar volt.:/ ha meg több mint 30 perc akkoris..szal kb 30 percig kellett ugyhagyni:/ amig nem kezdett el melegedni a monitor hátulja...de most végképp nem kapcsol be és ha nem tudsz normális választ adni ne is irj ...köszi-.-" (nyomorék)

2010. ápr. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!