Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan telefonra gondoltam ami megbízható ha nektek olyan van akkor véleményt is szeretnék.

2016. júl. 11. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nexus 5X.Én szinte mindenre használom,a Stock Android nagy gyors és stabil,a frissítések havonta jönnek és 2 évig még biztosan,szinte minden erre van jól optimalizálva,ahhoz képest hogy 5,2"kompakt és könnyű,a kamera nagyon szép képeket csinál,ujjlenyomat-olvasó.

Hátránya:A hangszóró lehetne hangosabb,illetve az S808 játék után kicsit melegszik de ez minden SoC esetén megvan,a polikarbonát tok puha de gyűjti az ujjlenyomatokat de annak ellenére nagyon jól kézre áll,tok mindenképpen kell mert kiáll egy kicsit a kamera.

Hátrányai ellenére ez egy használható telefon,ennél ebben a kategóriában nincs is jobb.(talán a Xiaomi Mi 4C de annak közel se ilyen a támogatása)

2016. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a töltés a töltője milyen? Milyen gyorsan tölt fel?
2016. júl. 11. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:

LG Leon

Nem is olyan drága, de szép telefon, gyors, játékra alkalmas, a fényképezőgépe sem rossz. Én nagyon szeretem.

2016. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!