Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lassúlhatott be a...

Mitől lassúlhatott be a számítógépem windows csere után?

Figyelt kérdés

Kedves olvasó


Nemrég vettem egy Dell Latitude E4300 laptopot, gyári adatokkal gyönyörűen, laggmentesen futott a böngésző és egyéb.Játékokra nem használom! Miután újraraktam az operációs rendszerem gyárilag Win 7 Ultimate volt rajta, ugyan az került vissza rá, de teljesen belassult, a böngésző is alig megy! Fogalmam nincs mit tehetnék a lassúság ellen hogy újra gyors legyen mint régen! Ha esetleg valaki szakértő e témában elfogadnák néhány jótanácsot! :)


Laptop információk:


Intel(R) Core(TM)2 DUO CPU P9600 2,53GHz

Telepített memória(RAM): 4GB DDR3


Videókártya: Intel HD 4500M



2016. júl. 12. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

driver hiba,

amd.com/ [link]

alaplap gyártójának oldalán, futtasd le Windows updateet, és driver booster is segíthet, hykaroumatán találsz kulcsot (keress rá az oldalon hogy pastebin)

2016. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi a francnak Core2Duohoz 4 GB ram?

XP-t neki meg 2 GB RAM-ot oszt csá!

2016. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

#2:


Kevesebb RAM gyorsabb gép? :D Te vagy még egy érdekes. És ki mondta hogy XP -hez nem lehet 4 GB -ot használni. Annyi hogy max 3,5 Gb -ot fog belőle látni.

Amúgy a gép teljesen rendben van a Windows 7 -hez. Sőt még a Windows 10 -hez is.



Egyik ismerősöm ugyan ilyen konfigú laptopján 10 -et használ. Megy mint az óramű.

Gyárilag nem telepítenek Ultimate kiadást laptopra. Szerintem az a gond hogy valamilyen taknyolt pistike verziót raktál fel. Ezért lassú. Szóval megbízható MSDN forrású telepítőt használj. Bőven elég belőle egy pro kiadás is. És csak a Dell oldaláról leszedett drivereket használd. Szerintem megoldja a problémát.

2016. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat !

Meglátom mit tehetek :))

2016. júl. 13. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Win 7 32bitet raktál rá ugye?


Mert ha nem azt érdemes.


64bit nem ehhez a konfighoz van kitalálva

2016. júl. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!