Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt megkérdezni hogy lol-ban...

LoLfannn kérdése:

Azt megkérdezni hogy lol-ban melyik karaktert vegyem meg? Nem rég kezdtem és kettő között szeretnék dönteni az egyik: Twitch ami nagyon tetszik. Őt nagyobb streamerektől láttam. A másik pedig : Zed őt annyira nem ismerem.

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdésként nem ajánlom zedet!! Esetleg Garen, Tristana, Urgot, olaf....
2016. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És Twitchet mert róla nem irtál?
2016. júl. 14. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Twitch az egy elég vicces karakter... Early ben papír, de mid game ban elég ütős...
2016. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 savanyújóska ***** válasza:
Egyik sem könnyű, de ha választani kell, én is inkább twitchet mondanám, kezdőnek zed szórakoztató tud lenni, de annyira magas a skillcapje (kb. hogy mennyire sokáig tudsz vele fejlődni), hogy kezdőként jó ha a feléig eljutsz, plusz ha nehéz championokkal játszol, akkor nem marad időd a játék elsajátítására, pedig az is elég fontos, és később egyre fontosabb lesz. (Térkép, timerek figyelése, hol van az ellenfél, mikor érdemes dragont, mikor tornyot vinni, mikor kell hazamenni, etc.)
2016. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!