Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7-em van, youtubeon...

Windows 7-em van, youtubeon nem tudok videót nézni. Kiírja hogy "Old Flash, Go upgrade", rákattintok, letöltöm a progit, felrakom, de még mindig nem jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jah és valamelyik videóba bele tudtam nézni pár másodpercet, aztán egyből kiírta ezt. És ugye ezt a linket hozza be, ha rákattintok. [link]


Segítsetek légyszi, nemtudok videókat nézni.. :S


2010. ápr. 15. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a rossz böngészőhöz való verziót rakod föl.Szedd le a Google Chrome-ot azon menni fog tuti
2010. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Operám van, nemtudom melyik verzió, Azt hol tudom megnézni?


Opera fan vagyok amúgy, ha lehetséges akkor ezen kéne megcsinálni ,de ha nem marad akkor Google Chrome marad...

2010. ápr. 15. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta ma délután, de már elmúlt. Nem az Opera hibája, az biztos, mivel minden más videózós oldal ment.
2010. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Google Chromemal semmi baja, de opera és explorerrel sz@r.
2010. ápr. 15. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy honlapra tették ezt fel,azzal a szöveggel,hogy megoldja a Youtube Opera problémát,őszintén szólva nem tudom mi,nem használok Operát.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, a 4. válaszoló tanácsa bejött.
2010. ápr. 15. 20:38
 8/8 anonim válasza:
2010. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!