Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja a gépnek? Illetve...

Mi baja a gépnek? Illetve miért nincs rendszervisszaállítási dátum?

Figyelt kérdés
A problema a kovetkezo: Kb 4-5 nappal ezelott fogta magat a szamitogep, es hihetetlenul belassult. Tegnap 10 percig szenvedett hogy kikapcsoljon, de nekem kellett a fokapcsolon kinyomni. Kb 5 percig (ha nem tobb) kapcsol be. Hasznaltam a CCleanert,de semmi, probaltam a toredezettsegmentesitest (C:52% szabad hely, D:40% szabad hely) de csak az egyiket 3 oraba telt neki megcsinalni, es szinte nem is volt benne "piros csik". Aztan probalkoztam azzal hogy lefuttattam a virusirtot, mind a ket meghajton, (kb 3oraba telt) de nemhozott valtozast. Eset smart securityrol lecsereltem AVGre, de ez sem segitett. Lemezkarbantartot os lefuttattam, de semmi. Aztan vegso megoldaskent a rendszer visszaallitashoz fordultam. Itt vettem eszre hogy egyetlen idopont sincs, csak a tegnapi, ahol mar boven rosszul mukodott a gep. Szoval nemtudom vissza allitani se! Van ra esetleg mod hogy meg normalis mukodesre birjam? Vagy valami titkos menu vagy ilyesmi ahol megis csak visszalehet allitani? Windows xp sp3 operacios rendszer van fent a gepen. Bocsanat a hosszas leirasert, es az ekezetek hianyaert, de telefonrol irok, mivel geprol egy orokkevalosag lenne.. Elore is koszonom!!!

2016. júl. 14. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Rengeted baja lehet.

Ajánlom, hogy telepíts fel egy frissebb windows-t mert az xp már nagyon elavult.

2016. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt mar en is akartam, de a "felsobb hatalom" nem orulne neki. Nemlehet mas modon megoldani? :/
2016. júl. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!