Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nokia lumia telorol mi a...

Nokia lumia telorol mi a velemenyetek? Elonyei hatranyai erdekelne.

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 21:09
 1/4 meszike91 ***** válasza:

hátránya: halott platform


előnye: Igazából nem sok van. Vírusok nincsenek rá, mert zárt platform. Ha tetszik az extrém minimalizmus, akkor is jó lehet.

2016. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtál konkrét típust, így csak nagyon általánosságban lehet róla beszélni.

Előnyök: relatíve olcsón tudsz gyors, megbízhatóan működő készülékhez jutni. (Bár Windows 10 kezdetben nem volt sem gyors, sem megbízható, mára már javult a helyzet.)


Hátrányok: piaci részesedése miatt kevés App érhető el rá, és mivel egyre kevésbé tűnik úgy, hogy Microsoft komolyan gondolná mobilon a Windows 10-et (idén pl új készülékkel nem is fognak jönni), a fejlesztők amúgy sem magas aktivitása is csökken. Ergo ne válaszd, ha szeretsz sokféle Appot letölteni, vagy ha olyan alkalmazás nem érhető el rá, amelyet használsz.

2016. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem 640 xl-em és meg kell hogy mondjam, pozitivan csalódtam :)


Eddig androidos telóim voltak, Samsung, Sony és más egyébb, de pár hónap alatt befagytak, és úgy jöttek helyre ha kivettem az akksit..na szóval sose többé android :)


Előnye:

Gyors

Nem fog akadni

Hosszabb az élettartama ( a családomban apunak és anyunak is már 4. éve van meg a windows telefonjuk)

Szép, színes és élő csempék


Hátránya:

Kevés alkalmazás, DE ami nekem fontos és kell az minden megvan az áruházban, szóval no para :)


Remélem segítettem

23 L

2016. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a valaszokat
2016. júl. 14. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!