Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes venni? Windows 7

Figyelt kérdés
Valami olcsóbbat 100 ezer alatt úgy 50, 60 estleg 70 ezer foritnt körüli jó minőségű gép. Amin legalább egy játék megy én a legendaryra gondoltam.

2016. júl. 15. 16:34
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:
Sajnos nincs olyan. Windows 7-tel már eleve nem árulnak új laptopokat.
2016. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! "100 ezer alatt (...) jó minőségű gép."

Merész kijelentésedből úgy vélem, nem igazán vagy járatos A tech világában, ha mégis, akkor ez egy balga kijelentés volt, ejnye. Vagy nem is annyira?

Az biztos, hogy újonnan, itt kis hazánkban, boltból nem hoz ki az ember ennyi pénzért minőségi laptopot. Ugyan Asztali PC-t - Monitor nélkül! - lehetséges összerakni, low end komponensekből, ami már alkalmasabb kisebb játékok futtatására, de hordozható gépet, bizony, a használtak között kell keresni. Konkrét árut nehéz ajánlani, mindig változik a kínálat, de ha szemfüles az ember, kifoghat egy jó vételt. Alap használatra (plusz egy kis játék) egy régebbi i3-as proci megfelel, társakét egy alsó-közép kategóriás vga, 4GB ram körülbelül ennyi a fix pont, a részleteknek utána kell nézni, milyen az adott széria, milyen tipikus hibái vannak stb... újonnan pedig [link] ez a legolcsóbb jelenleg. Remélem tudtam segíteni. :)

2016. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia , 60-70ér lenovo márkákat nézeges , lehetőleg keres intel tipusú processzorosat
2016. júl. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!