Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Out of Frequency es Boot menu...

Out of Frequency es Boot menu problema, megoldas?

Figyelt kérdés
Sziasztok, probaltam telepiteni a metro 2033 nevu jatekot, mikor elinditottam a monitor fekete lett es kiirta h Out Of Frequency es elkezdet vissza szamolni majd kikapcsolt, gondolom probalta a kepernyo felbontast automatikusan beallitani sikertelenul. Na igen, kikapcsolt a monitor es sehogysem tudtam visszahozni, gep rr utan is a welcome-os szovegnel mar ugyan ezt irta ki. Regi pc-mnel is elofordult, akkor Safe Modeba elinditottam, a felbontast visszavettem, gep RR es ment normalba, uj gepemen ez sem segit. Mi lehet a problema es hogy erhetnem el ,hogy tobbet ne legyen hasonlo gondom? Mar felek jatekot is letolteni. Ujra raktam a windowsot es jo lett. Lehet h nem megfelelo felbontast hasznalok? Kozben mielott ujra raktam a windowsot Boot menuben raktam egy " Load Default "-ot ismerosom tanacsara, majd restart utan fekete kepernyon azt ira ,hogy "Diskrette drive 0 seeks failure". F2-t nyomtam Setuphoz es ott "Off" vagyis kikapcsoltam ezt a Diskrette drivet es azota mukodik, bekapcsol a gep hibauzenet nelkul. Az lenne a kerdesem, hogy ez altal ,hogy kikapcsoltam a Diskrette Drivet valami problema adodhat-e belole? Oszinten nemtudom mire valo ez a Diskrette Drive, ezert is szeretnek tippeket kerni, hogy most ha kikapcsoltam az nagy baj-e?

2016. júl. 15. 16:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!