Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A dugo jo, de hangja nincs a...

A dugo jo, de hangja nincs a mikrofonnak!?

Figyelt kérdés
Ma elhoztam uj alaplapot, ramot, processzort es hutot a processzornak, osszeraktam a gepet (intel, eddig amd volt) es most valami gond van a hangokkal... Marmint a hang az jo, de a mikrofon nem. Bedugom a dugoba, fel is ismeri, a hangkartyam megkerdezi hogy ez meg is micsoda? Kivalasztom a mikrofont es nem mukodik. Az a zold csik meg sem jelenik a mikrofon mellett a hangbeallitasoknal. Mar orak ota probalkozom de semmi siker... Valami zseni ha tudja mi lehet a problema, nagyon, de nagyon orulnek neki..

2016. júl. 16. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Fentebb vetted a mikrofon "hangerejét" nulláról? Beállítottad alapértelmezett eszközként? Egyébként az alaplapi hangkártya van használatban, nem pl. HDMI audió?
2016. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen a hang maxon van. Integralt hangkartyam van csak.
2016. júl. 16. 23:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszeruen nem ertem, hogy hogy nem tudok rajonni mi a gond, nagyon frusztralo!!!
2016. júl. 16. 23:22
 4/7 A kérdező kommentje:
es meg annyit, hogyha valami videot lejatszok, akkor skypeon lehet hallani azt, amit jatszok..
2016. júl. 16. 23:29
 5/7 Hominida ***** válasza:
A Vezérlőpult Hang ikonjtól és a Tálcán levő hangerőikontól elindulva hasznos beállításokat lehet találni. Például engedélyezned kell elsődleges bemenetnek a mikrofont, konfigurálni is kel, és engedélyezni kell a keverőben megszólaltatott eszközként is. Játssz vele egy kicsit.
2016. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mar 5 oraja jatszok vele..
2016. júl. 17. 00:03
 7/7 A kérdező kommentje:
egyszeruen a hang ami bemegy azt nem erzekeli, de ami kijon azt viszont erzekeli a "mikrofon"
2016. júl. 17. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!