Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 boot ideje 4-5...

Windows 10 boot ideje 4-5 perc. Megoldás?

Figyelt kérdés
Nemrég telepítettem egy Windows 10 Pro N típusú operációs rendszert a számítógépemre. Adatai: 8GB RAM, I7 860 8 magos CPU, Radeon R9 380 2GB VGA. Tehát eléggé fullos. Amikor indítom, akkor egy kék képernyőnél áll kb. 4 percig, ahol a BIOS és egyéb beállításokat írja. Ez úgy a 4. indítástól mindig így van, és nem tudom megoldani a problémát. Utána a Windows az üdvözöljükkel és a fiókommal már pillanatok alatt megvan. Milyen megoldást tudnátok rá javasolni?

2016. júl. 17. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy rámész a bootmanager beállítására és átállítod 5 másodpercre a bootolást.
2016. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


az alsóra rámész újraindul és beállítod a spec rendszerindításnál hogy 5 mp.után induljon vagy csinálj képet hol akad el 5 percre a géped mert nem teljesen világos

2016. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kép. Az 5 mp-re állítás nem jött be.

2016. júl. 18. 08:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor nyomj egy DEL-t hogy belépj a BIOS setup-ba és ott állítsd be, hogy gyorsan bootoljon, ellenőrizd le, hogy a HDD legyen az elsődleges boot eszköz.


BOOT device ezt keresd és tedd első helyre a HDD-t

2016. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kész, alapból azon volt hogy a HDD az első és a gyors bootolás is be volt állítva. Probleéma továbbra is fennál. A BIOS-ba való belépés is kb. 4 perc volt.
2016. júl. 19. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a probléma sokaknál jelentkezett de kb 5 éve, nem tudom mi lett a megoldás, de ha rákeresel fórumokon írnak róla.
2016. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogyan keressek rá fórumon. Nem tudom a nevét annak a képernyőnek ahol sokat vár és ami a képen van.
2016. júl. 22. 08:00
 8/8 anonim ***** válasza:

ez milyen gép?

márka?


gyártó?

gyártó oldalán nincs semmi?

2016. júl. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!