Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA 5 accountot hol tudnék...

GTA 5 accountot hol tudnék CS:GO -s késre cserélni?

Figyelt kérdés
Mgevan a GTA 5, de CS:GO val többet játszok, ezért el akarom cserélni egy késre, ilyen oldalakat, ahol az emberek skineket cserélnek játékra tudtok küldeni? :)

2016. júl. 17. 11:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És mennyit szoktak fizetni?
2016. júl. 17. 12:49
 12/16 anonim ***** válasza:
Ártól, terméktől függ... (Én legális módon kértem middleman segítségét) Ő egy trade után 5 Eurót kért. Mivel a te account kereskedelmed illegális így valószínűleg többet fognak kérni...
2016. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

van steamen egy ismerősöm, sokat tradel, most van neki 6 kése:


Bajonett (★) | Éjszaka


M9 bajonett (★) | Kék Acél


Bajonett (★) | Kék Acél


Vadászkés (★) | Északi Erdő


Pillangókés (★) | Megperzselt


Árnyéktőr (★) | Karmazsin Háló


Bajonett (★) | Mészárlás



nem hiszem hogy foglalkozna veled mivel a tradelésből bőven keres annyit hogy megvegye magának a gta-t :D

a profilját meg ugye nem fogom egy névtelen emberkének kiadni..

2016. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
elírtam, 7 kése van xD bocs keveset aludtam :D
2016. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

,,nem hiszem hogy foglalkozna veled mivel a tradelésből bőven keres annyit hogy megvegye magának a gta-t :D

a profilját meg ugye nem fogom egy névtelen emberkének kiadni..,, -Mondja ezt egy névtelen emberke, aki a barátja sikerével próbál felvágni, mert neki sosem sikerült ami a barátjának... *taps* *taps*

2016. júl. 19. 14:33
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem a barátom, trade miatt ismerem csak. És igen "felvágok" vele mert neked kés kell, neki meg van sok :D engem meg g*cire nem érdekel a csgo szóval taps taps;)
2016. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!