Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-t szerettem volna...

Windows 10-t szerettem volna újrarakni, de telepítés megált ezért lekapcsoltam és mikor felnyitom nem indul a windows. Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Van egy ASUS s56C laptopom, nemrégiben frissítettem windows 8.1-ről windows 10-re és másnap szerettem volna újrakni, de megakadt. Mikor már 3 órája sem változott lekapcsoltam. Mikor felnyitom azóta már csak az Asus töltő animáció ismétlődik és nem indul a windows. Próbáltam újratelepítteni a készített windows 10 telepíttő DVDvel de azt írja, hogy: a Windows nem tudja telepítteni a szükséges fájlokat mert vagy hiányzik vagy sérült. Valakinek valami ötlete?
2016. júl. 18. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hibás a telepítő.
2016. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azzal lesz a gond. Most visszatelepítettem a windows 8-t és szerencsére már működik. Frissítem újra windows 10re de szerintem a gyári beállítások visszaállításához egy jó ideig nem nyúlok :D Köszönöm a választ! :)
2016. júl. 19. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!