Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépes analfabéta...

Számítógépes analfabéta segítséget kér! Mitől ilyen lassú a gépem?

Figyelt kérdés
a héten lett újratelepítve win7-et raktak rá. bár durván régi a gép de eddig nem volt vele ilyen gondom csak most. nem tudom: lehet gond h nod32 mellett defender is fut? csak tipp tényleg totál nem értek hozzá. vagy egyéb ötlet?

2016. júl. 14. 19:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
leállítottam a windows update-t így ugy néz ki már okés, mit tudnék még tenni a gyorsításért?
2016. júl. 14. 20:09
 2/12 anonim ***** válasza:
Töredezettségmentesítés is segít, ha nem volt még futtatva.
2016. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kipróbálom ha bár én szervízbe vittem h profik csinálják...de ki tudja...amugy visszavonom az előző állításom vagy 1 percig segített az update leállítása....cpu ismét 100%
2016. júl. 14. 20:19
 4/12 A kérdező kommentje:
megpróbáltam a felügyeeti eszközöknél letitani az update-t de nem engedi
2016. júl. 14. 20:29
 5/12 A kérdező kommentje:
sikerült de semmi...bocsi h ennyiszer írok de ki vagyok
2016. júl. 14. 20:39
 6/12 anonim válasza:
Attól, hogy "szakszervizbe" vitted, még nem biztos, hogy az illetők szakemberek is voltak. Lehet vírus is. Több partíció (meghajtó C: D: E: pl) is van a gépen? Mert ha a többi partíció nem lett leformázva és volt rajta adat, akkor azon maradhatott vírus. Valami progi zabálja a procidat az tény. Azóta telepítettél rá valami programot? A szervizben csak a W7 telepítették rá, vagy esetleg más progikat is? Pl Office, Adobe Reader, stb? Vagy lehet még Winchester hiba is, bár akkor elvileg nem menne 100% a proci. Az a baj sok a lehetőség.
2016. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hello, tettek rá más programokat is nem csak operácios rendszert, 2 partíciós, de ráférne egy memóriabővítés az tény. amiota végülis sikerült letiltanom az automatikus frissítéseket egyenlőre nem 100as a cpu, értéke folyamatosan ugrál hol 67 hol 0 tehát remélem ez normális. tudom ahogy leírtam nagyon kisiskolás, de tényleg nem értek hozzá- eleve azért vittem a szervízbe mert vírusos lett és nem tudtam magam megoldani. eset nod 32-t raktak rá azért az is eszi rendesen de nem vészes, megy mellette a defender is de azt mondták az meg fér mellette. hát igazan nem tudom csak remélem nem lesz 100 a cpu folyamatosan
2016. júl. 14. 21:46
 8/12 A kérdező kommentje:
most nézem h mikor hazsnálom a chrome-t akkor lesz hirtelen 100% ugye chrome.exe...aztán lemegy....pedig ezt se én raktam rá.
2016. júl. 14. 22:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Mik a gép specifikációi? Lehet hogy mai gépen csak 10% az a 100%. 2 vírusirtót nem ajánlott egyszerre futtatni. Megférnek egymás mellett, de teljesítmény szempontjából hátrányos. Csak a chrome viszi fel magasra a CPU-t feladatkezelőben?
2016. júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Hominida ***** válasza:

Hogy a Chrome 100%-on hajtja a gépet, az sajnos nem újdonság. Ha korábban nem volt rajta, akkor nagy hülyeség volt rátenni attól, aki rátette. Marha nehéz lepucolni a gépről.


Rettenetesen sok oka lehet a lassúságnak, mint ahogy a lassúság is túl sok dolgot jelenthet. Kezdd el megfigyelni és lejegyezni a részleteket, aztán már van esély a segítségre.

2016. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!