Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran vásároltok...

Ti milyen gyakran vásároltok komplett PC-t vagy alkatrészt?

Figyelt kérdés

mi alapján döntötök arról hogy hol és mit vásároltok?

hol jártok utána ha utánajártok a termék tulajdonságairól?

használtok e bármilyen magyar gyűjtő oldal ami kifejezetten pc alkatrészekkel foglalkozik összegyűjti a teszteket/infókat az alkatrészről és a legjobb árban kínálja számotokra



2016. júl. 20. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
2005-ben vettem komplett pc-t, és most már nagyon-nagyon kéne egy új, új windowssal ráadásul, mert a régi irtó lassú... szóval 11 évente :)
2016. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:
Nem sokkal ezelőttig minden hónapban megleptem magam. A kereséseken nem nagyon filóztam. Nagy vonalakban összehasonlítom az árakat és kész. Olyan irdatlan drága dolgokat nem szoktam venni, hogy a végletekig belefollyak a termék tulajdonságokba. Amúgy argep. A rossz vásárlói véleményekkel rendelkező boltokat bojkottálom.
2016. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!