Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most meg mit csináljak SOS?!...

Most meg mit csináljak SOS?! ( lent )

Figyelt kérdés

usb ről szerettem volna telepíteni win 8.1 bios ban főlülre hoztam a usb -T mentettem bejön a logo elindítom a telepítést és újra indul a gépezet az alaplap képnél meg áll várok várok várok.... (indulásnál bejön a gyártó tipusa mindegy a kép ) és meg áll kikapcsoltam mert nem csinált egy ideje semmit és bekapcsolom nem akarja behozni se a bios se semmi segítsetek mit csináljak ?!!!

a normális válaszokat köszönöm !



2016. júl. 20. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg resetelni az alaplapot, hátha segít. Vagy valahogy elindítani megint a telepítőt, bár bios nélkül nehéz :D
2016. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hogyan reseteljem az jó ha kihuzok mindent és vissza?
2016. júl. 20. 23:07
 3/16 anonim ***** válasza:

Az alaplap függő, hogy hogy kell resetelni.

Valamelyik alaplapon kapcsoló van, valamelyiken ilyen olyan bűvész trükköket kell alkalmazni, az alaplapod leírásában benne kell lenni-e, hogy hogy kell resetelni.

A kihúzás nem segít.

2016. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mert nem számítottam hogy csinálni fog értékét és asszem lé formáltak a patríciókat
2016. júl. 20. 23:09
 5/16 A kérdező kommentje:
A bios az alaplap van van nem ?
2016. júl. 20. 23:10
 6/16 anonim ***** válasza:
A bios az alaplap szoftvere.
2016. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem egy Asus Motherboard P5QL Pro alaplapom van utána nézel hogy hogyan lehet ezt az alaplapot resetelni ? Nagyon hálás lennék érte ..... :-)
2016. júl. 20. 23:21
 8/16 anonim ***** válasza:

Húzd ki a 230 voltból a tápkábelt. Nyomd meg a bekapcsoló gombot párszor. Vedd ki a gomb akkumlátort, várj vele legalább 10 percet, nyomd meg a bekapcsoló gombot még párszor. Tedd vissza a gomb akkut, csatlakoztasd a 230 voltot, ez majden minden alaplapnál beszokott válni.

[link]

2016. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
az nem jó ha az alaplap ból kiveszem a bios elemeet és viszarakom 10 mp után elvileg akkor vissza áll a bios az eredeti beállitásaira :D ahoz amit mondtál kedves utólsó le kell szedni a gép ház oldalát és a vinyó közelében van vagy hol van amiről beszéltél :) ?
2016. júl. 21. 13:04
 10/16 A kérdező kommentje:
pontosabban amit linkeltél ha jol tudom így kell csinálni ...
2016. júl. 21. 13:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!