Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a számítógép alkalmas játékra?

Ez a számítógép alkalmas játékra?

Figyelt kérdés

[link]


Innen szeretném rendelni, nem tudom hogy mennyire megbízhatóak, egyetlen egyszer rendeltem innen egy egeret 5 ezerért. A kérdés az, hogy egyrészt innen megéri-e rendelni és hogy ez a kép jó lesz-e játékra?



2016. júl. 25. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem alkalmas játékra és nagyon túlárazott
2016. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kifejezetten új játékokra nem alkalmas, vagy semmire sem? Itt mindig ez a válasz. Egy 740-es kártya sem elég ahhoz, hogy a World of Tanks-el játsszak? Minimum grafikán is beérem. Ennél csak gyengébb gépigényű játékokkal játszok.
2016. júl. 25. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Őszintén, alkalmas azért játékra, de semmiképp ne ezt vedd meg, mert ez nem ér ennyit. Túl van árazva. Gépigényen vagy valahol kérd hogy tegyenek neked össze egy jó gépet.
2016. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egy kicsivel drágábban lehet venni i3 6100+gtx 750ti kombót ami szétalázza és kibírja a tápja 10+ évig
2016. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudnátok nekem adni esetleg linket? Valami hasonló kaliberűt, csak jobbat, olcsóbban. Mármint ár-érték arányban legyen korrekt.
2016. júl. 25. 17:08
 6/12 anonim ***** válasza:

pcx.hu/geposszerako

kérj valahonnan konfigot

2016. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, ment a zöld kéz mindenkinek.
2016. júl. 25. 17:23
 8/12 A kérdező kommentje:

Találtam két gépet. Egyiket én a másikat küldték. Melyik a jobb? Játékra alkalmasabb a kettő? Az AMD-hez egyáltalán nem értek. Ezt küldték: [link]


Ezt találtam: [link]

2016. júl. 25. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne. Vegyél. Előre. Összerakott. Gépet.

Drága, rendszerint hulladék, aránytalan. Rakj össze te, alkatrészenként egy konfigot. PCX-en +5 ezerért össze is rakják neked.

2016. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De ha nekem megfelel ez, akkor miért ne? Egy teljesen jó gép van a házban még, ami előre összerakott volt, csak megvettem. A kérdés az, hogy futnak e majd rajta játékok?
2016. júl. 25. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!