Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot lenne érdemes...

Milyen laptopot lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés

Egyetemre készülök, így szükségessé vált a laptop. Játékra is használnám. (Pl: GTA V) Mivel nem vagyok igazán otthon ebben a témában, így szeretnék sehítséget kérni. Ajánlott egy laptopot az egyik ismerősöm:


LENOVO IDEAPAD E31-70 - i7-5500U, 13.3FULL HD, 256 GB, 8GB, HD Graphics 5500


Link hozzá:


[link]


Én pedig ezt néztem:


[link]


A tanácsaitokat szívesen venném, ha tudtok esetleg mást ajánlani, azt is. :) Mindenféleképpen ebben az árkategóriában gondolkodom, tehát kb. 200.000 Ft-ig. Nem egy erőműre vágyom. :)


Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)



2016. júl. 29. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Felesleges az i7, hacsak nem akarsz 3D tervezéssel is foglalkozni, a HD5500-zal meg nem biztos, hogy olyan jól futna a GTA V. Amit te néztél, az már egy fokkal jobban használható játékra, bár a "gamer" laptoptól még így is messze van, valószínűleg jobban fog rajta futni a GTA.
2016. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mind2 nagyon rossz játékra és gyenge .... az erőmű az amúgy is 400 ezertől kezdődne laptopban.. a játékos gépek 200-250 -től ami mondhatni belépő kategória még csak mint asztali pc-nél 130 ezres szutykok csak ezek laptopban jóval gyengébb teljesítményre képesek..


de pl :

[link]


[link]

2016. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A játék nem elsődleges fontosságú, nem max grafikára hajtok, csak hogy mégis, valamennyire fusson rajta. Ezért írtam, hogy nem szeretnék ennél drágábbat venni. Így melyiket lenne érdemesebb?
2016. júl. 29. 10:36
 4/8 anonim ***** válasza:

milyen max grafikán ember??? amelyikben az intel igp van az csak ilyenre elég : cs go , dota,lol , gta 5 lowon hd ban

gtx 940m : cs go , dota, lol , gta 5 hd -ban medium grafikán .

Ezek a laposok amiket linkeltél mint szakértő mondom hogy sz*k mai játékokat semelyiken sem fogsz játszani még 800X600 -ban sem mivel gyenge a bennük lévő igp vagy videó kártya !!!

Amit linkeltem laposokat azok amikre mondjuk hogy elindulnak vele akadás nélkül hd -ban lowon a mai játékok . A te kiszemelteiddel esélytelen !

2016. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna figyelmesen, azt írtam, hogy nem akarok ennél drágább gépet venni, mert nem arra törekszem, hogy max grafikán tudjak játszani és nem gamer laptopot szeretnék venni. Azért kértem segítséget, mert nem vagyok otthon ebben a témában, de az nem azt jelenti, hogy hülye vagyok vagy fogyatékos és tapló módon kell válaszolni. Ha nem tud valaki valamit, akkor megkérdezi. Ha te úgy döntesz, hogy segítesz neki, akkor vagy tedd meg normálisan vagy sehogy.
2016. júl. 29. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:

linkeltem olyan laptopot is ami 200 alatt van

Tehát nem hogy max grafikán lowon 800x600 ban sem fogsz mai játékokkal játszani egyik gépen sem amelyeket te linkeltél

2016. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


ez a belép szint ahhoz hogy elinduljanak a mai játékok !!! nem max grafika ! nem csili vili ! a minimum vas ami kell !

Remélem vetted.

2016. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Lehet, hogy értetlen vagyok, és bocsánat, de azért kértem segítséget, mert nem tudtam. Te is kérhetsz még segítséget, remélem nem lesznek lekezelőek a válaszadók! Türelmesen, normálisan képtelenség válaszolni? Én másban vagyok jó, nem ebben. Szerintem én is tudnék tőled olyat kérdezni, amire nem tudod a választ.
2016. júl. 29. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!