Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki a PCm magától...

Miért kapcsol ki a PCm magától játék közben?

Figyelt kérdés
Én nem értek a számítógépekhez, ezért kellene egy kis segítség. 1-2 perc után egyszercsak kikapcsol és csak a kábel kivevése és betétele után lehet visszakapcsolni. Lefektettem az asztalra és úgy ment egy ideig rendesen gond nélkül, majd amikor vissza akartam állítani, megint kikapcsolt, de nem mindig teljesen mert a ventilátorok néha tovább forognak és a fények is világítanak. Néha meg csak teljeasen leáll az egész. Kábellel vagy tápegységgel lehet - e a gond ?

2016. júl. 29. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tápegységed vagy haldoklik, vagy gyenge a géped konfigjának az ellátásához.
2016. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
írd le a konfigodat.
2016. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

AMD FX-8350 4000MHz

ASRock 990FX Extreme 3

Corsair Vengeance 8GB DDR3-SDRAM

AMD R9 280X Sapphire Toxic

2016. júl. 29. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Táp?
2016. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
BeQuiet! Pure Power L8 630W
2016. júl. 29. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!