Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy kapcsol...

Az a problémám hogy kapcsol ki a gépem játék közben?

Figyelt kérdés

Szóval olyan problémám van hogy most fejeztem be a gépemet :

-asus m5a97 r2.0 alaplap

-fx 6300 4ghz

-gtx 960 2gb

-8gb 1866mhz

-xfx pro 450w táp

És kikapcsol nagyobb teljesítmény igényes játékoknál vagy ki fagy. Ez előtt egy hónapja semmi baja nem volt és egyik napról a másikra GTA V közben kikapcsolt és csgo közben meg lefagy és nem reagál viszont ha league of legends el játszok nincs baja.

se a kártya se a proci nem melegszik túl.

prime95 el teszteltem a procit és nem jelzett hibát

a gpu-t meg MSI afterburnerel kezelem és az automatán van 56 fok fölé nem megy.



2016. febr. 18. 21:45
 1/5 Lajos54 ***** válasza:
Valami túlterhelés lehet. Esetleg nem bírja a táp?
2016. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sidd válasza:

Bios, everest, aida : azt hiszem mutatják,hogy a táp hány Volt feszkót vesz fel.

3 V - ?

12 V - ?

Nagyon közeli értéket kell láss, hogy jó legyen. De ha még garis, cseréltesd ki inkább egy egy 500 Wattos Chieftec-re, az tuti birni fogja :)

2016. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
NVIDA 3D beállításoknál hozzáadtam a gta v és az energia gazdálkodást maximálisra állítottam és így nem kapcsolt ki a gép és nem fagyott le de nekem azt is mondták hogy pasztázzam is.
2016. febr. 19. 11:21
 4/5 A kérdező kommentje:

elvileg a voltagebe 5v

12v

2016. febr. 19. 12:19
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy 20 perc játék után kapcsolt most ki még majd pasztázom ha akkor se akkor lehetség hogy a táp ?
2016. febr. 19. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!