Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért dob ki a GTA IV 1 perc...

Nyarierik123 kérdése:

Miért dob ki a GTA IV 1 perc játékidő után fatal errorral?

Figyelt kérdés
először jó volt, de raktam bele egy módot (egy új autót) ami működik is, de egy perc után fatal error-t ír és azt kéri hogy indítsam újra a játékot. a mód letörlése után is jelentkezik a hiba, de ha számít a gamemodding.net weboldalon töltöttem le ezt a módot. több autót is letöltöttem, de minden mód letöltése után kb 15-20 percig kipróbálom és megnézem hogy jól működik-e, remélem hogy újratelepítés nélkül is megoldható a probléma

2016. júl. 31. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fog megoldódni, a mod megváltoztatta a játék fájlait a működéshez. Újra kell rakni, a mentést lehet, hogy meg lehet tartani, de az se biztos.
2016. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben van, majd megpróbálom újra rakni
2016. júl. 31. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod,hogy a játék mentése megmaradjon,akkor azt előtte mentsd ki az asztalra.Egy tipp:Én moddolás előtt mindig csináltam biztonsági mentést a játékrol.Vagy ha nem azt csinálod amit fent leírtam,egyszerűbb megoldás:Mentsd el a moddolni kívánt autó eredeti filejait egy mappába,írd felűl a játékot,azután próbáld ki.Ha nem működik,rakd vissza az eredetit.Gondolom te az eredeti autót nem raktad visza a modd törlése után,magyarul ez a file hiányzik a játék mappájábol.És szép hogy nem tudja betőlteni,és jön a fatal error.
2016. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De egy megoldás.


1.Nevezd át a játék mappáját a c-n.


2.Telepítsd újra a gamet.


3.Mencsd ki azokat az eredeti filekat,amit a modd után felülírtál.


4.Rakd visza az eredeti autó filejait az átnevezet mapában lévő gta-4 ba.


5.Majd Run.exe(vagy a gta iv ben nemtom hogy nevezik az indítófilet)


MŰKÖDNIE KÉNE

2016. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megoldottam, egy másik mód kavart be
2016. júl. 31. 15:11
 6/6 A kérdező kommentje:
különben autoinstallert (automatikus feltelepítést) használtam, amit simán le lehet törölni
2016. aug. 1. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!