Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan teljesítene...

Szerintetek hogyan teljesítene ez a konfig ezeken a játékokonm kb. hány fps-sel? Játékok:gta5, fifa17, fifa 16, nba 2k16, pes 2017, watch dogs, assasins creed rogue, battlefield 4, tomb raider

Figyelt kérdés

Processzor:AMD X8 FX-9370 4.4GHz AM3+

Videókártya:SAPPHIRE Radeon R9 380 NITRO 4G GDDR5 256bit

RAM:Kingston 8GB DDR3 1600MHz

Alaplap:ASRock 990FX Extreme3 Alaplap



2016. aug. 1. 12:09
 1/5 batcave ***** válasza:
80 fps körül kb
2016. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerinted jó lesz ez a konfig olyan 3-4 vig?
2016. aug. 1. 14:04
 3/5 A kérdező kommentje:
és te inteles vagy amds-vagy. mert arra szamitottam hogy fujj, amd, az szar jatekokra. szted?
2016. aug. 1. 14:05
 4/5 batcave ***** válasza:
Szerintem jó lesz egy darabig, én személy szerint inteles vagyok, mert renderelgetek is meg 3d-zek arra talán jobb választás az intel, de ha csak játszol arra bőven jó az amd is, hiszen arra találták ki. :)
2016. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 batcave ***** válasza:
De azt is hozzá kell tenni, hogy elsősorban a videokártya számít a játékoknál, mert az foglalkozik a 3D-s dolgokkal, a processzor csak a minimum fps-t határozza meg amiből éppen akkora kell, hogy ki tudja hajtani az adott videokártyát és ne jelentsen szűk keresztmetszetet.
2016. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!