Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Gépembe van egy I3 2120-as...

A Gépembe van egy I3 2120-as Proci 6Gb ram es egy Gtx 750. A Gta 5 allitolag medium grafikan menne rajta de amikor be allitom akkor elegge szaggat es nem tudom miert. Tipp?

Figyelt kérdés
( a Bankrablas tokéletesen ment addig jo volt de az elso kuldetesnel nagyon szaggatott)miert lehet?

2016. aug. 1. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
ne várj egy sima 750-től médium beállítást mert az egy nagyon gyenge kártya esetleg a 750 Ti-től el lehetne várni de a sima 750 ááááhhhhhh gyenge hozzá. Milyen felbontáson játszol amúgy? mert lehet hogy 720p-ben írták hogy viszi médiumon nem 1080p-ben
2016. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem a HD6970 medium-high-on vitte röhögve 1440x900-ban(aztán 5perc múlva természetesen kifagyott a 4GB ram miatt).mondjuk ott egy i5-2500k hajtotta,ami azért nem volt rossz a háttérben.

sajnos azt a gépet el kellett adnom,most van újra egy 6970(örök kedvenc) meg 8GB ram,viszont egy Xeon X5450 mellett...nemtudom az mit kezdene vele,de már egy ideje ki akarom próbálni megint.

2016. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat egy GTX 750 TI OC 2Gb-os videokartyam van es amúgy 1080pbe medium állítólag
2016. aug. 3. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:

monitorozd játék közben a GPU kihasználtságot,meg a vram-ot hogy mennyire van tele.pl playclaw vagy gpu-z segítségével.

igazából könnyen megeshet,hogy a három közül bármelyik kevés lesz,esetleg több is egyszerre.8gb ram az ajánlott GTA V-hez,a 2nd gen i3 meg...háát.nézd meg,és kiderül.

2016. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi.csak azt nem értettem hogy a legelső küldetés a Bankrablás tökéletesen ment nem laggolt majd amikor volt a legelső küldetés annyira szaggatott mint állat ez lehet annak tudható be hogy tört volt a játék?(rz csak egy példa volt):D
2016. aug. 3. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:

mondjuk nálam majdnem ugyan ez volt.első küldin átmentem simán,aztán a másodiknál max 5percet bírtam ki fagyás nélkül.szintén crackelt játék.nézd a ramot elsőnek,lehet az fogy el.

egyébként azért van,mert a második küldetésnél már bentvagy a városban,és sokkal több erőforrást használ ott a játék,mint az elején.

2016. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D Mindent megnézek
2016. aug. 3. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!