Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassul be laptopom ha...

Miért lassul be laptopom ha töltőn van? Ami óta Windows 10-em van ezt tapasztaltam a játékaimban de, amint kihúztam töltőről jól ment de, akkor meg 30perc alatt lemerül. Próbáltam újra telepíteni, nem sikerült. Előre is várom a válaszokat.

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

csomó frissítés és szervizfolyamat csak akkor indul be, ha töltőn van - pont akksikímélés szempontjából.

Megoldás: felrakod töltőre, otthagyod magára pár órára, aztán ha majd lenyugodott, elindítod a játékot.

2016. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak még anyi hogy az miért van ha én alvó vagy kikapcsolt állapotban teszem fel tölteni akkor miét nem tölt.
2016. aug. 2. 17:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és még megnéztem és azt vettem észre ha töltőn van akkor a cpu megterhelése 60-90% közt ugrál de, ha kihúzom akkor pedig lemegy 20% alá.
2016. aug. 2. 23:23
 4/4 anonim válasza:
Vezérlőpult-> energia gazdálkodás lehetőségek -> jelenlegi séma (nekem pl. Kiegyensúlyozott) -> séma beállításainak módosítása -> speciális energia ellátás -> és beállitod a tejlesítményt neked megfelelően :D
2016. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!