Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a windows...

Mi a véleményetek a windows lemezkarbantartóról, töredezettségmentesítőről, program eltávolítójáról, tűzfaláról, böngészőjéről. Stb? én évek óta ezeket használom a windows xp felgyorsításához, de nem tapasztaltam még semmilyen gyorsulást.

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Belső lemezkarbantartónál van jobb és a programeltávolítónál is. A töredezettségmentesítés használható. A tűzfal csak viccnek van, még ha komolyabb beállítást végzel rajta akkor is poén. Az internet explorer k.aki.


A lemezkarbantartó és programeltávolítóra írhatnám a CCleaner programot, egyszerű és ingyenes. De mindenkinek más vált be. Ki kell próbálni többet is én azt mondom. Windows tűzfal helyett pl. az Agnitum Outpost nem rossz program. Böngésző? Akkor egyértelműen google chrom. Az internet eyplorer lassú, és ha nincs rendes védelem a gépen (tűzfal vírusírtó) akkor csak szállnak be a kémprogramok, jobbnál jobb vírusok. A firefox baromi nagy erőforrás igényes lett, nem ajánlatos.


Attól függ milyen konfig van, érdemes kipróbálni a Win 7-et. Mikor volt újratelepítve a gép?

2012. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
múlthéten
2012. szept. 6. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!