Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 30 000Ft-ig melyik a legjobb...

30 000Ft-ig melyik a legjobb nyomtató ár-érték arányban?

Figyelt kérdés

Nyomtatót szeretnék az egyetemre. Most epson sx115-ös van itthon. Kicsit lassú és nem a legjobban nyomtat,de az utángyártott patront 1000Ft-ért megtudom venni bele...

Sajnos ilyet már nem lehet kapni,mondjuk érthető hiszen több mint 5 éves.

Fontos lenne nekem az,hogy színes nyomtató legyen, lehessen vele scannelni és fénymásolni is. Az árukeresőn néztem a nyomtatókat de nem tudom,hogy melyikbe kerülne a legolcsóbba a patron cseréje. Egy nyomtatókkal foglalkozó bácsinak kinyomtattam azokat,amiket kinéztem és elvittem neki őket,hogy legyen szíves mondja meg,hogy melyikbe a legolcsóbb a patron. (Amúgy tőle veszem a mostaniba is) Húzta a fogát,hogy "ilyen hülyeségre kell pazarolni az ő drága idejét" és 1 hét után adott egy lapot amire kigyűjtötte az eredeti patronok árait.... Szóval nem jutottam előre :/

A neten hol tudok típus szerint patronokat venni?

Az euronicsban sem tudtak segíteni,hiszen ők is csak a méregdrága eredetit árulják a nyomtatókhoz.

Jó lenne ha tudna 2 oldalas nyomtatást is az új nyomtató.

Úgy gondolom,hogy nem baj ha drágább a nyomtató,de olcsóbb a patron,hiszen akkor megspórolom a különbözetet a patroncseréknél.


Tudna valaki segíteni? Vagy csak annyit,hogy milyet NE vegyek?


18/L



2016. aug. 2. 19:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!