Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A videókártyám lehet a probléma?

A videókártyám lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom,hogy mindig pl ha másolok az azstalra valamit,vagy 2x kell a frissítésre nyomnom,hogy előbújjon a fájl.Nagyon érezni a gépen hogy lassabb,böngésző sokszor lefagy,youtube egyszercsak úgy befagyaztja a gépet hogy újra kell indítani.Minden játék legalább 1 óra után kifagy.Minden lassan nyílik meg,és már pl a csgo-nál is a szokásos felbontáson már nem bírja,vagy lefagy,vagy 10 fps sincs,és valamikor történik hogy fehér a kép és zöld csíkok mennek a képen,de csak 10 másodpercig.


Intel Core i3 3250 3.50Ghz(fél éves)

Kingston DDR3 4GB 1600Mhz(4 éves)

Toshiba DT01ACA050 merevlemez(1 éves)

Gainward gt 610 2GB videókártya(4 éves)

Windows 7 Home Premium 64 bit (nemrég újratelepítve)


Én a videókártyára gyanakszom,de szerintem mindenki.

Vírus nem lehet,mert nemrég telepítettem újra,és akkor még nem volt baja,és azóta nem telepítettem semmit.



2016. aug. 5. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
vagy nagyon túlmelegszik vagy valóban a VGA-hisz a csíkok általában a VGA miatt jelennek meg...esetleg nem tudod másik VGA-val kipróbálni a gépet?
2016. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ilyesmi problémám volt, és nálam a videókártya volt a hunyó.
2016. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!