Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Ladásguszti1 kérdése:

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A minap bekapcsoltam a laptopom és dolgoztam vele.

Kikapcsoltam.

Aztán rá 10 perce megint be mert még dolgom volt vele.

Megnyomom a bekapcsoló gombot bejön a hp jel aztán fekete képernyő és a kurzor. Akksi ki akksi be bebootol.Nagy gond? Hiba? Veletek már fordult ilyen elő vagy ilyen fajta?



2016. aug. 5. 14:29
 1/5 anonim válasza:
ilyen már volt nekem is sajnos winchester hiba nem olyan drága(márkától függ)
2016. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Velem is történt már hasonló. Kivettem az aksit, mindent kifújtam, kitisztítottam a laptopot, majd vártam egy jó háromnegyed órát. Ki és bekapcsolás. Ki és bekapcsolás. Minden USB eszközt, jack dugót kihúztam, a DVD lejátszóban sem volt semmi.

Utána nekem megjavult a laptop. :)

Mindent húzz ki! Sokszor volt a régebbi laptopomnál, hogy ha USB volt bedugva, ugyan ez játszódott le. Kihúztam és újból indítottam. Azután már minden ment tovább.

Ha Windows 10 rendszered van, akkor előfordulhat az is, amit az első válaszoló írt. Hardverhiba. Ha ezek nem sikerültek többszöri ismétléssel, és még mindig bedobja fekete képernyőt, akkor nekem bedobott egy ablakot, hogy összeomlott a rendszer. Utána újraindult és egy menübe dobott. Ott először hibakeresés, javítás... utána már csak a gyári állapotra visszaállítás marad. Vagy egyszerűen újra telepíted a rendszert.

De ha nem dob be sehová, hardver cseréje...

2016. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*Bocsánat, nem hardver, hanem winchester.
2016. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ssdm van :D nekem egy akksi ki be megoldotta
2016. aug. 5. 16:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyszer történt sztem windows 10 szoftverhiba
2016. aug. 5. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!