Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MineCraftban hogy lehet...

MineCraftban hogy lehet worldedittel más világban kijelölni területet?

Figyelt kérdés

Valaki a szerveremen tönkretette a skypvp-t redstone-val és amikor a skypvp-re mentünk, teljesen befagyott tőle a játék.

Sűrgős lenne. Arra gondoltam, hogy kijelölöm a skypvp-t és törlöm a redstone-t a skypvp világában, de egy másik világból, mert ha odamegyek a skypvp-re, befagy.


2016. aug. 8. 23:47
 1/2 anonim válasza:
Le kellett volna védeni.Szerintem amúgy sokkal egyszerűbb hogy kicseréled a mapot ugyanerre (feltéve ha megvan ) és kész.
2016. aug. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy volt, hogy egy staff épített rajta és valami redstones szerkezetet csinált.

De szerencsére már megcsináltam.

Amúgy le volt mentve a map másolata, vagyis lementettem, letöltöttem, de nem volt a gépen xd szóval nem mentettem le, csak úgy látszódott.

nagy nehezen rámentem a világba és consoleból tpztem magam asszem ilyen 500 500 500-as koordinátákra, utána

//pos1 200,0,200

//pos2 -200 500 -200

//replace redstone 0

és az összes redstone cuccot töröltem replace-vel.

És megoldódott szerencsére :D

2016. aug. 9. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!