Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy vadi új vodafonos...

Van egy vadi új vodafonos készülékem, és beleraktam a régebbi vodafonos sim kártyámat, magyarországon tökéletesen működött minden, de most se hívást nem tudok kezdeményezni, sem fogadni, ezt írja: nincs regisztrálva a hálózaton. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 15:27
 1/5 A kérdező kommentje:
* kimentem most horvátországba, és mióta átmentem a határon, azóta nem működik, még SMS-t sem kaptam hogy átléptem a határt
2016. aug. 10. 15:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Lejárt a kártya.
2016. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a kártya tuti hogy nem járt le, mert kb 4 napja töltöttem fel 3000ft-tal!! Azóta nem működik a kártya, mióta átléptem a Magyar-Horvát határt!
2016. aug. 12. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. A fiam most Tirolban dolgozik kb. 1000 km-re innen, de mégis tud hazatelefonálni, neki is Vodás a telefonja. Nem tudok segíteni, sajnos.
2016. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen érdekes, de azért köszönöm!!!
2016. aug. 12. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!