Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pokémon Go, Ti még játszotok...

Pokémon Go, Ti még játszotok vele?

Figyelt kérdés

Egy hónapja játszok, de már elunalmasodott az egész. Az elején jó volt, de így visszanézve az egészet a pokémonok vitték el a hátukon. Ha nem pokémonokkal lenne a játék, szerintem alig játszanának vele. Emellett nem jön olyan gyorsan frissítés, hogy az fent tartsa az érdeklődést.

Pedig olyan sok lehetőség lenne benne...


2016. aug. 11. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, mert Android 4.1.1 készülékem van, így a csábítás sincs meg. :-D

Illetve unkahugomtól tudom, hogy 25km -re kéne utaznom a városba, hogy pokémonokat találjak, vagy egyéb dolgokat...

2016. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát én még játszok vele. Sajnos tényleg kicsit lassú a frissítés, de én régen is játszttam pokemonos játékkokkal így nem untam még meg ezt. Meg néha megyek haverokkal is vadászni és úgy egész jó. Mondjuk nem játszok vele egész nap, de szerintem azért nagyobb városokban, ahhol sok a PokéStop ott biztos fennmarad az érdeklődés. Kis falvakban meg szinte senki nem fog játszani.
2016. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Max unalmamban nyomom be, ès valóban nagy hibája, hogy csak városban èlvezhető, pl pesti barátom tolja, mert bandában mennek ès úgy azèrt poèn, de èn falu max denevèrkereskedèst tudnèk nyitni...
2016. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!